SIG w Polsce

SIG Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc. SIG plc jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych. Dostarcza swoim odbiorcom najwyższej jakości produkty sygnowane markami najlepszych światowych producentów.
Firma rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie mieści się jej główna siedziba. Obecnie SIG plc posiada swoje oddziały na terenie całej Europy, obsługując tysiące klientów. Od kilkunastu lat koncern SIG plc jest obecny również w Polsce.

Na rynku polskim w skład SIG wchodzą marki handlowe, jak i produkcyjne: INTERIOR ZACHÓD, MELLE, SITACO, TBS, WIG, WKT, WODAN. Grupa jest liderem w branży i ma dominującą pozycję w głównych sektorach rynku: sucha zabudowa, sufity podwieszane, izolacje budowlane i techniczne, pokrycia dachowe.

Marki należące do SIG oferują kompleksowy i szeroki zakres materiałów, wykorzystywanych na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. W ogólnopolskiej dystrybucji znajdują się materiały od największych producentów o światowej renomie oraz produkty sygnowane własną marką handlową SUPEROX i PREFIX.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych (firmy wykonawcze i handlowe).

Marki wchodzące w skład SIG tworzą ogólnopolską sieć oddziałów, zapewniającą swoim klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów.

Marki należące do SIG dostarczają materiały na różnorodne inwestycje – od domów jednorodzinnych, po obiekty przemysłowe i budowle zabytkowe oraz inwestycje użyteczności publicznej. Uczestniczą w ważnych i prestiżowych inwestycjach budowlanych na terenie całego kraju. Dzięki kompleksowej ofercie, własnej flocie samochodów dostawczych i wysoko wykwalifikowanej kadrze doradców technicznych, gwarantują sprawną obsługę nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji budowlanych. Na sukcesy SIG na rynku polskim pracuje zespół doświadczonych specjalistów. SIG w Polsce rozwija się dynamicznie, stale zwiększając grupę firm, które dołączają do tego międzynarodowego koncernu i korzystają z jego wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz wsparcia technologicznego.

Lokalizacje

Poland United Kingdom
map of Poland